Гуртівня іграшок та дитячих товарів

ЕЛЕМЕНТИ ЖИВЛЕННЯ (БАТАРЕЙКИ)

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

1-18 of 40

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

1-18 of 40

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Батарейки оптом за вигідними цінами

Купити батарейки оптом для подальшої реалізації чи безпосередньо використання вигідно та зручно через наш інтернет-магазин, на сторінках якого представлені найбільш популярні види продукції цієї групи за прийнятною ціною.

Особливості вибору

Батарейки купити оптом можна керуючись типом виробу. Ця детермінанта зазвичай пов’язана зі способом їх використання:

 • пальчикові;
 • мізинчикові;
 • акумуляторні;
 • годинникові та ін.

Деякі з них продаються попарно, інші – в блістерах або на листах. Необхідно звернути увагу на кількість одиниць в упаковці, щоб оптимально розрахувати свої потреби. Також це важливо для прорахунку вартості кожної одиниці в упаковці, щоб зауважити кінцеву вигоду.

В наявності оптом батарейки від таких брендів як:

 • Videx;
 • Digital;
 • Kodak;
 • Durasell.

Незмінним являється той факт, що ціна навіть на аккумуляторні батарейки оптом, що є найбільш дорогим типом продукції, досить прийнятна. А порівнюючи пропозиції інших не тільки роздрібних, а й оптових магазинів, стає очевидним економічна вигода від угоди.

Саме доступна вартість є ключовим фактором, на який звертають увагу замовники. Та це ще не все. Поряд з цим важливу роль відіграє якість товару. В інтернет-магазині представлена лише оригінальна продукція відомих виробників, що турбуються про свій імідж та пропонують лише високоякісні батарейки.

Умови співпраці

Не лише великий асортиментний ряд та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс є перевагами інтернет-магазину. На всіх етапах створення запиту на придбання товару замовник може проконсультуватися з продавцем, а кожна одиниця продукції на сайті має візуалізаційну картинку та детальний опис.

Допомогти з вибором також дозволяє релевантна пошукова система, що відбирає товари по групам, вартістю, виробником та іншими характеристиками, важливими для замовника.

Для подачі заявки користуються зручним для клієнта способом:

 • заповнюють невеликий лист замовлення;
 • телефонують менеджеру чи надсилають запит онлайн.

Розрахуватися покупець може як готівкою, так і в безготівковий спосіб. Така варіативність дозволяє підібрати вигідні умови розрахунку, незалежно від форми оподаткування юридичним особам.

Доставка товару, замовленого гуртом з однієї або декількох груп, представленої на сайті продукції, виконується швидко з урахуванням локації та побажань клієнта. Львів’янам та жителям регіону товар привозять транспортом магазину. Та продуманість сервісу розповсюджується не лише на Львів. По всій Україні замовлення розвозяться транспортними компаніями-перевізниками, зручними для покупця.

cart_button