Гуртівня іграшок та дитячих товарів

ГОСПОДАРЧІ ТОВАРИ

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

5 шт.

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

5 шт.

Господарчі товари від магазину Toys

Інтернет-магазин Toys постійно розширює свій асортимент, щоб максимально задовольнити потреби клієнтів. На сайт представлені господарські товари на будь-який смак і гаманець.

Практичні рішення на кожен день

Побутові товари оптом реалізуються за приємною ціною. Вибрати дозволяє великий асортиментний ряд. Всі господарчі товари згруповані за типом:

  • пластикові;
  • імпортні;
  • українського виробництва;
  • бренду stenson або 'горизонт'.

Відібрані одиниці відповідають вимогам якості не лише нашої країни, а й Європи. Тому вони є безпечними для здоров’я людини та мають тривалий термін експлуатації.

Також релевантність підбору гуртом гарантують оптимізатори по вартості та сортуванню. Візуалізація виробів відбувається завдяки звичному для користувача принципу показу асортименту списком або таблицею з наявним на кожну одиницю описом та картинкою.

Переваги сайту

Промислові товари оптом закупають для здешевлення розхідних матеріалів, що використовуються в офісних приміщеннях, на заводах і фабриках. А для господаря – це можливість вирішити питання з наявністю необхідних предметів в побуті швидко, зберігаючи гроші та витрачаючи мінімум часу на пошук потрібної речі.

Ресурс дозволяє робити комплексні закупки з декількох груп товарів, економлячи не лише на вартості потрібних речей, а й на доставці, якщо передбачається використання послуг поштових перевізників.

Супутніми можуть стати не лише необхідні в господарстві та популярні у реалізаторів побутових товарів найменування, а й іграшки, канц.- та спорттовари, меблі, книги та інше.

Умови співпраці

Через інтернет-магазин великим та мілким оптом можна купити вигідно і швидко завдяки:

  • зручному інтерфейсу, де робити запити інтуїтивно зрозуміло звичайному користувачеві;
  • релевантній пошуковій програмі;
  • можливості консультації менеджерів в онлайн-режимі чи за номером телефону;
  • варіативності форм оплати (готівкою чи безготівково);
  • доставці по Львову та області транспортом нашого підприємства або поштовим перевізником, що буде зручніше замовникові по всій Україні.

Магазин клієнтоорієнтований, тому на сайті представлені практично всі актуальні госп. товари та безліч супутніх виробів.

Найвигідніші умови співпраці та величезний асортимент дозволяє придбати практичні товари високої якості в найзручніший спосіб. Сайт працює 24 години на добу без вихідних. Обробка та відправка замовлень відбувається оперативно. Вся продукція сертифікована, а робота компанії регламентована діючими в країні нормами, тому всі права клієнтів захищені Законом «Про права споживача».

cart_button