Гуртівня іграшок та дитячих товарів

КОНСТРУКТОРИ

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

1-18 of 115

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

1-18 of 115

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Дитячі конструктори оптом

Якщо ви займаєтеся продажем дитячих іграшок, то в асортименті обов’язково повинні бути конструктори для дітей. Такі набори дуже популярні серед батьків та їхніх малюків, тому купивши конструктор оптом, ваш магазин буде у виграші. Компанія «Індіго» пропонує якісні товари за оптовими цінами, гарантуючи вигідні умови співпраці та чудову якість продукції.

Різновиди конструкторів

Дизайн конструкторів може бути різноманітним, проте найчастіше використовуються такі матеріали для виготовлення:

 1. Пластмаса. Складається із блоків, які з’єднуються за допомогою шипового кріплення. Переваги – стійкість до вологи, варіація тематик, великий вибір кольорової гами.
 2. Метал. Може використовуватися у чистому вигляді або у комбінації із пластмасою. Зазвичай складається із багатьох деталей (гайок, гвинтів). Із таких наборів складаються літаки, машини, кораблі.
 3. Дерев’яні. Складається із дерев’яних блоків, циліндрів, брусків. Використовується для створення будинків, літаків та ін. Головна перевага – висока екологічність.

Також досить популярні комбіновані варіанти.

Асортимент нашого магазину

У нашому магазині можна купити дитячі конструктори оптом для дітей від 2-х до 8 років. У каталозі досить великий вибір виробів за тематичним спрямуванням:

 • космічні війни;
 • незвичайні тварини;
 • автомобілі, транспортні засоби;
 • відпочинок, зимова риболовля та ін.

Завдяки такому широкому вибору можна підібрати одразу декілька моделей, щоб надати своїм покупцям різноманіття варіацій іграшок.

Переваги співпраці

Обираючи нашу компанію для придбання конструкторів гуртом, ви гарантовано отримуєте багато переваг. В першу чергу це вигідні ціни на товари, адже у каталозі можна обрати позиції вартістю від 99 грн. до 500 грн. і вище. Виробники – Україна та Китай.

Для виготовлення були використані лише якісні матеріали, що важливо для подальшої реалізації та отриманні задоволених покупців. Ми гарантуємо:

 • вигідні умови доставки, адже ми доставляємо товари власним транспортом по території Львову та всього західного регіону;
 • у інші міста України можна оформити замовлення через доставку відомих компаній-перевізників;
 • оплачувати товари можна готівкою чи безготівковим розрахунком, це обговорюється на етапі замовлення;
 • зручний сервіс сайту дозволяє швидко обрати бажані товари та потрібну кількість конструкторів.

Бажаючи здійснити оптову закупівлю конструкторів, звертайтеся до нас. Ми гарантуємо лише вигідні умови співпраці.

cart_button